20 lat doskonałości

20 lat doskonałości

Od 20 lat Dell Precision dostarcza innowacyjne, wydajne stacje robocze, aby sprostać potrzebom twórców i projektantów.

20 lat doskonałości
Od nagradzanych twórców filmowych i animatorów po architektów i inżynierów, nasze rozbudowane portfolio pozwala dostosować stację roboczą do kreatywnego doświadczenia.W rezultacie Precision jest uznawana za markę nr 1 na świecie.
Materiały najwyższej jakości.
Zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium, stacje robocze Precision łączą wydajność i innowacyjną elegancję. Funkcje takie jak Dell InfinityEdge i PremierColor umożliwiają przeglądanie prac w oszałamiających szczegółach.
Doświadcz niepohamowanych innowacji dzięki nowym, cieńszym, lżejszym i najwyższej klasy mobilnym stacjom roboczym Dell Precision. Zbudowany z najnowszymi procesorami Intel® Core ™ i Intel® Xeon ™, niesamowicie szybką pamięcią i profesjonalną grafiką, rodzina urządzeń mobilnych Precision została zaprojektowana z myślą o mocy, która rywalizuje z Twoją własną pomysłowością.
Każda Precision jest chroniona przed potencjalnymi wypadkami dzięki opatentowanej przez firmę Dell technologii niezawodnej pamięci (RMT) Pro. Zaprojektowany do współpracy z pamięcią ECC, RMT Pro chroni Twój komputer przed potencjalnymi awariami poprzez mapowanie lokalizacji złej pamięci po ponownym uruchomieniu systemu.
Wygenerowano w 0.096 sekundy używając 2.94MB oraz 22 zapytań.