Dell Precision - moc tak unikalna jak twoje pomysły.

Dell Precision - moc tak unikalna jak twoje pomysły.

Doświadcz niepohamowanej innowacji dzięki nowym, mniejszym i lżejszym, precyzyjnie zaprojektowanym mobilnym stacjom roboczym Dell Precision.

Dell Precision - moc tak unikalna jak twoje pomysły.
Doświadcz niepohamowanej innowacji dzięki nowym, mniejszym i lżejszym, precyzyjnie zaprojektowanym mobilnym stacjom roboczym Dell Precision. Zbudowany w oparciu o najnowsze procesory Intel® Core™, niesamowicie szybką pamięć i profesjonalną grafikę, rodzina urządzeń mobilnych Dell Precision została zaprojektowana z myślą o mocy, która rywalizuje z Twoją własną pomysłowością.
Dell Precision – gotowy na Linux.
Maksymalna wydajność: Zapewnij moc możliwości i elastyczność, aby zarządzać najważniejszymi zadaniami służbowymi o znaczeniu krytycznym, gdy uruchomisz system operacyjny Linux na mobilnych stacjach roboczych Precision z procesorami Intel® Xeon®.
Sprawdzone testy.
Certyfikujemy Precision z Red Hat Enterprise Linux, dzięki czemu możesz śmiało obsługiwać najbardziej wymagające aplikacje dzięki RHEL. Poszliśmy o krok dalej i oferujemy opcję fabrycznej instalacji RHEL na mobilnych stacjach roboczych Precision, dzięki czemu możesz zacząć używać go zaraz po wyjęciu z pudełka.
Zbudowany dla ciebie.
Precyzyjne stacje robocze są również dostępne z Ubuntu Linux, popularną dystrybucją Linuksa, wspieraną przez Dell ProSupport. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Precision do programowania, czy do pracy biurowej, Ubuntu dostarcza wszystko czego potrzebujesz. Od podstawowych aplikacji po zaawansowane zabezpieczenia. Wszystko zoptymalizowane pod kątem najnowszego sprzętu na stacjach roboczych Precision.
Wygenerowano w 0.143 sekundy używając 2.94MB oraz 22 zapytań.